Ziyaretçi Defteri - Notunu BırakZiyaretçi defteri sayfasındasın... Aşağıdaki yorum panelini kullanarak blog hakkında düşünüklerini yazabilirsin. Bana soru sorabilirsin... Yani bir kısıtlama yoktur. Her yazılanı sansürsüz onaylıyorum. Blogdaki bir yayını sevmeyip, bana "kıl" olup küfredenlerin yorumlarını bile... Burada her fikir, her türlü kelime yer alabilir. Ama bak şimdi, karşılığını da yazarım ona göre. Hadi bakalım yorumlarını gönder. İster Google Profilin ile yorum gönder, istersen kim olduğunu belli etmeden Anonim olarak yorum gönder seçim senin...

Kim Bu Sönmez İletişim


[full-width]


 1. Sen tanıdığım en mükemmel gençsin. Ve tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum. Yazılarını, anlattıklarını hele anlayacak kapasitede olalım da, eleştiri şöyle dursun :) Ziyaretçi defteri çok iyi fikir. Diğer yenilikleri de fark ettim. Hayırlı olsun. Buralar bildiğin gibi, gençlerin istilasında. Zaman kolluyorum. Sevgiler değerli kardeşime :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Ece, bloglar be blog yazarları benim için çok önemli. Tanıştığım güzel insanların arasında seni görmekten de mutluluk duyuyorum. Her insan farklı bir yaşam, her blog farklı bir yaşama açılan pencere...

   Sil
 2. Hayirli olsun bir ugrayip merhaba diyeyim dedim 😊

  YanıtlaSil
 3. Senin gibi insanlarla fazla karşılaşamıyorum bu internet aleminde...
  Saygılarımı sunuyorum:)

  YanıtlaSil
 4. Paylaştımlariniz oldukça ilginc teşekkürler

  YanıtlaSil
 5. Sitenizin tasarımı oldukça güzel, başarılar. Etkinlik için de teşekkür ederiz.

  YanıtlaSil
 6. Bloğununun özgün ve farklı olduğunu düşünüyorum Mustafa bu yüzden bir çok konuyu anlamama blog listemde yerin olsun istiyorum.
  Dilerim ki Allah içindekilere istikamet versin ki daha çok insan arastirdiklarindan istifade etsin .
  Başarılar dilerim.

  YanıtlaSil
 7. Mustafa buraya geldim ama takibe alamadım izleyicilerde sıkıntı var sanırım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, şu anda izleyiciler butonunda sorun yok gibi... Ama son günlerde kendi kendine takip listesini siliyor galiba. Ya da birileri takip listesini terk ediyor :)

   Sil
  2. Dün bi sorun vardı sanırım. Hiçbir blogun izleyicilerine ulaşamıyordum. Bende bugün takibe aldım seni :)

   Sil
  3. Tüm bloglarda izleyici eklentisi çalışmıyor sorun var galiba

   Sil
  4. Aynen sorun hala devam ediyor.

   Sil
  5. Mustafa herkesin birden taibi terk etmesi mümkün değil bence, zira orası bomboş görünüyor. Çok kişide olduğuna göre, sen daha doğru bir teşhiste bulunabilirsin. Dün geri bildirim yaptım google,a sonra yeniden düzeldi. Ama kayıt yaparken sürekli hata oluşuyor, git gel zorla yayın oluşturuyorum. Bir düzensizlik var bu bir gerçek.

   Sil
  6. Abla Google, Drive hizmetini kapatıyor. Belki sunucular bu durumdan etkilenmiş olabilir diye düşünüyorum. Blogger'da son zamanlarda tuhaflıklar var...

   Sil
  7. Aa aaa ben Drive'nin kapandığını yeni duydum. Ne zaman düzeleceği konusunda bir bilgi var mı peki Mustafa ??

   Sil

G mail hesabın ile yorum yazabilirsin. Ya da "Anonim" seçeneği ile hayalet olarak...

Reklam bağlantıları ve sırf tıklama amaçlı yorumlar yapmasan iyi olur. Çünkü yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanıyor... 😎 Bir de küfür edenler ettiğiniz küfür çok da umurumda... Beğenmiyorsan defol git o kadar!

Whatsapp Buton Sadece Mobilde Çalışır

Kelimeni yaz ve ENTER tuşunu kullanarak ara