Komik Sokak Röportajları ve Sinir Bozucuları

Komik Sokak Röportajları ve Sinir Bozucuları

Komik Sokak Röportajları ve Sinir Bozucu. Youtube başta olmak üzer bütün sosyal medyanın en çok sevilen içeriği komik sokak röportajları olsa gerek. Özellikle kuş, kedi gibi hayvan videoları bile artık demode oldu.

Sokakta her önüne gelene mikrofon tutmak da pek akıllıca değil. Bazen popüler olmak için yapılmayan kalmıyor. Bazen de sinir bozucu oluyor, bu röportajlar. zaten herkesin düşüncesini öğrenmeye de gerek yok ki! Özellikle siyasi röportajlar çok saçma.

Hiç bir kimse bir başkasının düşüncesini değiştiremez! Sadece daha fanatik, kendi düşüncesine daha çok tapan ve karşısındakini ne olursa olsun lanetleyecek dereceye gelecek düşünceler üretir. Sokak röportajları çok komik izlemeyen de yoktur. Peki sonuç ne? Sonucu sosyal medya paylaşımlarının yorumlarına bakarak anlıyoruz.

Aslında sinir bozucu bir durum. Her düşünce tabii ki kendine göre doğrudur fakat “bizce” doğru olan düşüncelerimizi sorgulamıyoruz, sorun buradan kaynaklanıyor. İnsanın önüne yüzlerce delil koysak, bütün kaynakları önüne sersek yine de röportajlardaki o sinir bozucu düşüncelerinden vazgeçmeyecektir. Zaten herkes kendi yaşamına odaklanıp amaç bolluk, içinde erinç içinde yaşamak oldu mu ne siyasi tartışmalar kalır ne de sinir bozan röportajlar. Peki ya komikleri mi dediniz, onlar her zaman olacak. Onlar gerçekten komik. ?

Bir Cevap Yazın