list

Youtube'daki Gizli Güçler - Video Günlüğümün ilk Videosu

Youtube'daki Gizli Güçler - Video Günlüğümün ilk Videosu

Youtube
Youtube ve diğer sosyal medya ağlarında zevklerimizi ya da izlemelerimizi ya da dinlemelerimizi neye göre seçiyoruz? Tamamen özgür müyüz? Aslında bilmeden yönlendiriliyor muyuz? Buna benzer konuları günlüğümde dillendirdim.

Videoyu izlemeden geçme👇Kanalıma abone olabilirsen, çok iyi olur:) Videoyu da beğendi mi sen süpersin ;)
 1. Bilgilendirme,bilinclendirme amacli blog yazinizi okudum,kamuoyuna guzel bir hizmet emegine saglik selamlar iyi calismalar

  YanıtlaSil
 2. Kendine has bir konuşma tarzın var. Mizahı da iyi kullanıyorsun. Video günlüğü harika bir düşünce olmuş. Bence tek eksiğin sık video girmemen. Her gün ya da haftada 3-4 video atmalısın. Eminim çok takipçin olacaktır. Sakın bunu sana akıl verme olarak algılama Mustafa. Senin başarılı olmanı isteyen blog arkadaşın olarak yazıyorum. Daha sık videolarında görüşmek üzere.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Cem, sorun yok her türlü yoruma, eleştiriye, tavsiyeye açığım hatta video konusunda en küçük yeğenimden tavsiyeler bile alıyorum. Haftada 3 gün video ekleyeceğim.

   Sil
 3. Hadi hayırlı olsun, yeni video türü güzel olmuş. Diğer videolarından farklı olmuş, beğendim cidden ^^ Farklı ve güzel...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Mustafa, yeni videolarda günlük deneyimlerimi anlatacağım. Umarım bu defa aradigimk bulurum

   Sil
 4. Toplumumuz ne yazık ki popüleriteyi tercih ediyor. Dinlediğim bir müziği arkadaşım duyduğunda "ulan bu ne biçim müzik" demişti. Fakat sonrasında bir dizi ile birlikte müzik patlayınca dilinden düşürmez oldu. Ben de o müziği dinlemeyi bıraktım. Popüleriteyi sevmiyorum. Ücra köşelerdeki pek bilinmeyen popüler olmayanları seviyorum. Aslında her şeyde böyle. Markalar, eşyalar ve diğer tüm konulardaki tutumum böyle. Başkalarının sunduğu fırsatları değerlendirmek zorunda kalmak yerine kendi isteklerimizi tercih etmeliyiz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sana katılıyorum. Özellikle müzik dinlerken populer müziklerden uzak durup kendi zevkine göre yeni kesifler yapıyorum. 2018'de en çok dinlediklerimi Spotify çalma listesi olarak oluşturdu kenar çubuğuna ekledim...

   Popülerlik konusuna ileriki günlüklerimde devam edeceğim. Bu videolara hazırlanmadan aklımdan hızlıca geçenleri söylediğimden pek düzenli olmadı. Popülerlik, tüket ve unut mantığı hatta çiğne yutmadan tükür gibi bir şey...

   Sil
 5. En çok oğlumun izlediği futbol videolarından sonra ben dizi izleyeceğim de girince önerilenlerde futbol çıkıyor ya ayar oluyorum. Ama sonradan öğrendim meğer oğlum izliyormuş. Bende diyordum bu videoların benimle ne ilgisi var :=)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnternette her adımımız izleniyor ve ona göre reklamlar, ilgili videolar sunuluyor. Elimden geldiği kadar gizli sekme kullanıp çerezlerle takip edilmeyi engellemeye çalışıyorum.

   Sil

G mail hesabın ile yorum yazabilirsin. Ya da "Anonim" seçeneği ile hayalet olarak... İstediğini seç! 😎

Whatsapp Buton Sadece Mobilde Çalışır

Kelimeni yaz ve ENTER tuşunu kullanarak ara