list

Queer Eye - İzle - Harika Reality TV Şov

Queer Eye - İzle - Harika Reality TV Şov

Queer Eye

Quuer Eye yani muhteşem beşli bir Netflix yapımı. Yaşam koçları güzellik, moda gibi konularda ümitsiz vakalara (!)  yardım etmeye devam ediyorlar. Her bölümde farklı kişilerin yaşamlarına konuk olan beşli yaşamlarında bir şeylerin yerinde olmadığı bu insanlara yardım edip, onları adeta baştan "yaratıyorlar." Bu harika şov programını izle!

İmajını yenilemek isteyenler, ailesiyle sorunu olanlar, bir türlü giyinmeyi öğrenemeyenler, çok çirkin olduğunu sananlar, kendine güvenini kaybedenler, ailesine bir türlü cinsel yönelimini açıklayamayanlar... İşte bunun gibi konularda Muhteşem Beşli insanların yardımıma koşuyor.

Queer Eye Netflix

Neşeli rengarenk kişilikleri olan beşlinin her biri bir konuda uzman. Uzmanlık alanları: Moda, sosyal medya, dekorasyon, makyaj, psikoloji... Harika bir TV şovu izlemek ve keyifli vakit geçirmek istersen Queer Eye tam sana göre. 2018 yapım olan programın şu anda 2 sezonu var... Her sezon 8 bölümden oluşuyor

  YAPIMA PUANIM : 8.5

Yaşama bütün ön yargılarımızı ve tartışılmaz katı bakışlarımızı yıkıp bakınca, sadece insanı görüyoruz sadece yaşamı görüyoruz. Zihnimiz de o kadar çok cızırtı, parazit, karmaşa var ki insana sadece insan gözüyle bakamıyoruz....

Gay Temalı Bütün Filmler Homofobi Hastalığı LGBT Nedir? Eş Cinsellik Günah mıdır?
  1. Netflix'de çoğunlukla dizi izliyorum. Ara sırada film falan. Henüz belgesel bile izlemedim Netflix'de... Bir ara Cosmos izleyecektim, sonra birden kendimi dizi izlerken buldum. Neyse, bu yapıma bir göz atacağım Mustafa, tavsiye için teşekkürler :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ben de belgesel ve dizilere bakıyorum. Güzel eğlenceli bir şov programı ben izlerken çok eğleniyorum ;)

      Sil

G mail hesabın ile yorum yazabilirsin. Ya da "Anonim" seçeneği ile hayalet olarak... İstediğini seç! 😎

Whatsapp Buton Sadece Mobilde Çalışır

Kelimeni yaz ve ENTER tuşunu kullanarak ara