list

Su İnsanı Anlar mı? Su ve Şifa - İlginç Deney

Su İnsanı Anlar mı? Su ve Şifa - İlginç Deney

Su Kristalleri  

Sadece Su İçerek Hastalıklar İyileşir mi?

Bu yazı/videoda suyun iyileştirici gücünden, su kristallerinin düşüncelerimizden nasıl etkilendiğinden, düşünce enerjisinden ve son olarak da morfik rezonans fenomeninden bahsedeceğim. Su neden şifadır? Sorusunun da cevabını bulacağız.

Yaşam aslında bir enerjidir. Her şey titreşir. Sicim teorisine göre atomu oluşturan parçalar iki boyutlu titreşen sicimlerin titreşimlerine göre oluşurlar. Evrenin temeli, bilgi, enerji, titreşim olduğuna göre insan ve doğa bu kadar kaba ve maddi olmak zorunda mı? Her şey gözle görünür olmak zorunda mı? Yaşamın ardında Bohm’un “saklı düzen” olamaz mı?

Su… İnsan vücudunun %70’ini, dünyanın ise 4’te 3’ünü su oluşturur. Dr. Masaru Emoto suyu incelemeye karar verir. Su bilindiği gibi kristal oluşturur işte Masaru Emoto suyun çok iyi bir enerji iletici olduğunu düşünür ve yüklediğimiz düşünce enerjisine göre su kristalleşir der.

Deneylerinde, suya “aptal” “salak” gibi kelimeler söylerler. Su doğru düzgün kristal oluşturamaz. Şeytan, melek, teşekkür ederim gibi kelimelerin söylendiği su örnekleri harika kristaller verdiği gibi kristaller kelimelere ve olumlu duygulara benzer şekiller oluşturur. Özellikle teşekkür ve şükran kelimeleri su kristallerinin çok kaliteli oluşmasına neden olur.

Su ve Dua

Dua edilip okunan sular en iyi kristalleri veririler. Suya okuyup şifa verme olayı da iyi niyetin ve enerjinin su ile insana iletilmesi bir nevi enerji alışverişi olarak görünür. Özellikle Kur’an’da Yaratıcı insanlara çok az şükrettiklerini söyler. Ve sevginin önemini vurgular. Şükran sözcükleri ve teşekkür %70’i su olan insanın duygularını değiştirir.

Dr. Rupert Sheldrake, görmediğimiz dünyanın olduğunu ve morfik alanda büyük bir bilgi ve enerji iletişiminin olduğunu söyler. İyi niyetler iyi niyetleri tetikler. Toplu iyilikler, iyi düşünceler morfik alanda toplanır ve telepatik bir şekilde zihinden zihne aktarılır. Bir toplumun olumlu düşünmesi, yaşama olumlu mesajlar vermesi diğer insanları da etkiler. Örneğin, öfkenin ve isyanın arttığı bir yerde bu enerji morfik alanda yayılabilir.

Dünyaya ektiğimiz her bir olumlu ya da olumsuz düşünce katlanarak büyüyebilir. Örneğin televizyonda kadına şiddet olaylarının ya da çocuk kaybolma olaylarının arttığına dair haberleri bolca görüyoruz. Bu kötü enerji dalgalar halinde yayılıyor olabilir. Oysa kötü 3. Sayfa haberleri morfik alana yani ortak enerji ve zihin alanımıza kötü notlar ve tembihler bırakıyor olabilir.

Teşekkür ederek, yaşamı severek ve iyi niyetimizi sık sık dile getirerek mutluluk ve huzur salgınını morfik alanda başlatmalıyız, ne dersiniz?

Orijinal yayın ©
Okuma notlarımdan...
  1. Bak bu iyiydi :) Artık su içerken suya güzel şeyler söyleyeceğim. ;)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Evet, sonunda yumruğumu masaya vurdum. "Yeter artık" dedim :)

      Sil

G mail hesabın ile yorum yazabilirsin. Ya da "Anonim" seçeneği ile hayalet olarak... İstediğini seç! 😎

Whatsapp Buton Sadece Mobilde Çalışır

Kelimeni yaz ve ENTER tuşunu kullanarak ara