list

Seks Robotları ve Yapay Zeka ile Seks Yapmak

Seks Robotları ve Yapay Zeka ile Seks Yapmak

Seks Robotu

Yapay zeka ile seks... Seks bütün kültürlerde inanılmaz derece katı kurallar ile yönetilir. İnsanlar teknoloji ile bu katı kuralları yıkmayı da başardı. Teknoloji çağında artık seks de teknolojik (robot) olma yolunda ilerliyor. İlk olarak insanlar sanal seks ile tanıştı. Telefonla sesli seks hatları yani 900'lü numaralar... Sonra SMS ve 2. nesil akıllı telefonlar ile iş biraz daha teknolojik oldu. Kısa mesaj, MMS derken İnternet... Chat odaları, canlı sohbetler, sosyal medya uygulamaları da artık yavaş yavaş demode olmaya başladı.

Tabii ki seks oyuncaları da var. Silikondan yapılmış yüzlerce obje ve şişme bedenler... Bunlar da demode olacak... Nasıl, her şey artık bilgisayarlara emanetse seks de bilgisayar kontrolüne emanet olacak. Ama öncelikle robotlar var. Robotları da kullanıp sıkılan insanlar artık yapay zeka ve sanal gerçeklik ile (seks) dokunma ve hissetme duyularıyla yerlerinden bile kalkmadan, hiç bir yerlerini kıpırdatmadan sanal seksin tadına varacaklar...

Medyada çıkan haberlere göre Ruslar ilk seks robotlarını lüks bir otelde hizmete almış. Hizmet mükemmel yani. Amaç para kazanmak değil hizmet etmek... İnsnalar seks yaşamından memnun olmadığı için Rus amcalar amme hizmeti yapıyorlarmış. Sevaptır yani. Hepsinin farklı bir zevki ve kişiliği olan robotlar ayrıca evlerde de görev yapacakmış. Elveda şisme silikon bedenler. Ama şu da var robot mekanik aksam arızası verdi ve sıkıştı kaldı vatandaş robota ya da robotun yazılımı çöktü :) Ne kötü senaryolar değil mi?

Robotları çok kısa gelecekte her yerde göreceğiz bu kesin. Fakat bu teknolojinin daha da üstünde sanal gerçeklik ve yapay zeka var. Bilim kurgu filmlerinde olduğu gibi başımıza taktığmız bir kaç elektrot ile sanal gerçeklik evreninde insanlar oturduğu yerden her türlü fantezisini gerçekmiş gibi hissedebilecek. İşte burada gerçeklik duygusu  ERROR verecek. Belki de sanal gerçeklik, asıl ya da birinci gerçekliğimiz olacak. Mevcut gerçekliğimiz artık alt gereklik olacak kalacak. Bununla ilgili bilim kurgu filmler aldı başını gitti zaten... İnsnaların zihnine filmler geleceğin teknolojilerini yavaş yavaş işliyor.

Neyse be! Bu konu burada biter ve ben giderim. Robotum beni bekliyor. Karşıdan "gel bakalım" diyor. Koşa koşa gidiyorum. Bekle beni! :) Ve mekanik arıza verme :)

İnsanlık aslında bütün canlıların baş düşmanı olduğunu bilmiyor. Teknoloji bizi daha iyi insanlar yapmayacak. Yapay zeka ve bilinçli robotların bizden daha vicdanlı ve insancıl olacağı kesin. Yoksa tam tersi mi olacak?

Yorum Gönder

G mail hesabın ile yorum yazabilirsin. Ya da "Anonim" seçeneği ile hayalet olarak... İstediğini seç! 😎

Whatsapp Buton Sadece Mobilde Çalışır

Kelimeni yaz ve ENTER tuşunu kullanarak ara