list

Gay (Eş Cinsel) Temalı Film İzle -diklerim 7

Gay (Eş Cinsel) Temalı Film İzle -diklerim 7

Gay Eş Cinsel Film

Gay LGBT (eş cinsel) film ve dizi filmler listesine devam ediyorum. Tabii  ki çoğumuz bu konuyu görünce sayfayı kapatacak ya da güzel bir küfredecekseniz. Fakat farklı yaşamları görmek ve yaşamın sadece bizden ibaret olmadığını anlamak ve gerçekliğin de aynı tarzda olmadığını; tek bir gerçeklik olmadığını bilmek gerekli. Her yaşam kişiseldir. Kişiyi ilgilendirir ve biz insanlar birbirimize karşı ne kadar acımasız davranıyoruz değil mi? İzle ve değişik yaşamları satır satır oku... İşte o zaman yaşam daha huzurlu olacak... Filmler ya da dizi filmler yaşamdan sunduğu görüntüler açısından çok önemli. Modern dünyada gelişmiş medeniyetimizde birbirimizi daha iyi anlamamız gerekirken tam tersine bir diğerine hükmetmeye çalışıyoruz. Tek derdimiz bu gibi!

Tüm film listesi ve ilgili konular 🌈🌈🌈

En iyi gay temalı filmler 
👉1. Bölüm  için tıkla
👉2. Bölüm  için tıkla
👉3. Bölüm için tıkla
👉4 Bölüm için tıkla
👉5. Bölüm için tıkla
👉6. Bölüm için tıkla
👉7. Bölüm zaten bu sayfadasın
👉8. Bölüm için tıkla
👉9. Bölüm için tıkla
👉10. Bölüm için tıkla
👉Eş Cinsellik Günah mıdır? LGBT Nedir? Tıkla
👉Eşcinsel Terapileri - Doğal Mıdır? Psikolojik Tedavi Tıkla
👉Homofobia Nedir? Dünyanın En Eski İki Ruh Hastalığı Tıkla

Gay Temalı Bütün Filmler Homofobi Hastalığı LGBT Nedir? Eş Cinsellik Günah mıdır?
Love Simon -  İzle

Sevgiler, Simon
Love, Simon
Simon, sıradan herkes gibi bir gençtir fakat tek bir farkla o da gay olması. Bu onun sırrıdır. Sırrı bir gün tabii ki açığa çıkacaktır. Her şey okulda bir gay olduğunu öğrenmesi ve bu gayin blue adında internette bir şeyler yazması ile başlar. Simon ile blue arasında bir e posta trafiği başlar. Tabii ki durum kontrolden çıkacak ve Simon zor günler geçirecektir. Film çok neşeli, harika müzikleri var. Güleceğimiz, düşüneceğimiz eh işte bazen de üzüleceğimiz sahneleri var. Senaryo insanı etkiliyor. Neşeli ve LGBT bayrağı kadar renkli bir film.

2018 Amerikan yapımı filme verdiğim puan: 8/10
Uzun zamandır bir filme 8 puan vermemiştim. Biraz abartılı ama film müzikleri ve filmin verdiği mesaj 8 puanı hak ediyor. Tabii ki filmin akıcılığını da unutamamak gerekli...

Film ve daha fazlası için tıkla


Loev - İzle


Loev 2015
Yıllar sonra buluşan iki Hint'li arkadaşın aralarındaki etkileşim ve bazen de tuhaf çekişmeyi konu edinen Loev var. Sahil, zengin ve çok iyi bir işte çalışan arkadaşı Jai'ye Mumbai ziyareti sırasında yardımcı olur. İki eski arkadaş arasında hırçın ve tuhaf bir etkileşim oluşur. İki arkadaş acaba birbirlerini anlayabilecekler mi? Herkes kendi yoluna mı devam edecek? Film biraz yavaş ilerlese de izlenilmeye değer. Netflix'te izlediğim sürpriz filmlerden biriydi.

2015, Hindistan yapımı filme Puanım: 6/10

Pihalla (Screwed) 2017 İzle


Screwed 2017
Miku, anne ve babası ile anlaşamayan bir gençtir. Bir gün ağabeyi ile birlikte evlerinde parti vermeye karar verirler. Partide Miku, eş cinsel (gay) olup olmadığını sanki denemek ister gibidir. Ağabeyinin zoruyla bir kızla partide yakınlaşmak istese de olmaz. Parti sonrası ev kullanılamaz hale gelince Miku, anne ve babası ile kır evine giderler. Miku burada Elias ile tanışır. Hem gay olduğunu ailesine açıklayan Miku babası hakkında başka bir sırrı da öğrenir. Elias, ise tuhaf harekeleri olan kız kardeşi ve annesinin arasında kalmıştır. Miku ve Elias sıcak yaz günlerinde, doğanın o eşsiz ev sahipliğinde birlikte eğlenirler. Elias tatil sonunda Miku ile devam edecek midir? Yoksa kısacık bir aşk orada bitecek ve aile işleri yoluna girecek midir?

Screwed (Pihalla) gay - eş cinsel LGBT- drama sevenler için hoş bir seyir olacak. Yaşamın içinden unutulmaz anlar... Bu arada oyuncuların da çok iyi olduğunu söylemem gerekli. Filmi Türkçe alt yazı ya da dublajlı izlemek şu anda mümkün değil filmi İngilizce alt yazılı izleyebilirsin...

Finlandiya yapımı filme puanım: 6.5/10

BOYS – Jongens (2014) İzle


Jongens - Boys 2014
Milli bayrak yarışması için takımı ile birlikte antrenman yapan Sieger, âşık olacağı erkek Marc ile tanışır. Sieger ailesindeki zor durum nedeni ile gay olduğunu saklar. Arkadaşlarının arasına girebilmek için zorla da olsa bir kız arkadaş edinir. Ağabeyinin gizlice motosiklet antrenmanı yaptığı yeri öğrenir. Annesinin motosiklet kazasından sonra motosikletin adını bile söylemek yasaktır. Marc ile olan ilişkisini gizlice gölet etrafında sürdüren Sieger, bir yandan yarışmaya hazırlanırken diğer yandan reddettiği cinsel kimliği ve ailesindeki çekişmeler, çevre baskısı arasında March ile olan ilişkisini ilan edip kendiyle barışık olabilecek midir? Güzel müzikleri ve yine yaz mevsiminin, doğanın aşkın canlılığını izleyeceksin. Eş cinsel temalı filmler için moda haline gelen yaz mevsimi, doğa özellikle spor temaları da insanı sıkmıyor.

Hollanda yapımı filme puanım: 6.5/10

Please Like Me - İzle


Please Like Me
Bu defa güzel bir dizi var. Komedi, drama, romantik aşk dizisi... Çocukluk arkadaşı Tom ile birlikte yaşayan Josh, etrafında dönen dizi filmde. Josh bir gün gay olduğunu anlar ve kız arkadaşı ile ayrılır işte bu noktada bazen komik bazen de üzücü olaylar başlar. Josh'ın akıl hastanesinde yatan ve sürekli psikolojik tedavi gören annesi, bir Çinli ile evlenen babası ev arkadaşları tabii ki sevgilileri filmin konusu. Eğlenceli dizi film ortalama 29 dakika uzunluğunda. Filmin bütün sezonları tam olarak Netflix'te var. Youtube üzerinden de izlenebilir....

İngiliz yapımı filme puanım: 8/10

Ustav Republike Hrvatske (2016)

Ustav Repuplike
Tuhaf bir apartmanda oturan mesleği öğretmenlik olan Vjeko, akşamları kadın kıyafetleri giyerek dışarıya çıkar. Öğrencilerinin sözlü tacizi ve bazen de dışarıda uğradığı şiddet, yediği dayakların haddi hesabı yoktur. Bu dışlanmanın tam aksine kendi de oturduğu apartmandaki Sırp aileyi hiç sevmez ve sürekli aşağılayıcı bir tavır içindedir. Komşularını ırkları ve siyaset yüzünden sürekli aşağılar... Sırp komşusuna polislikte rütbe atlaması için yardımcı olan Vjeko, bir yandan bacakları kesik yatalak babası ile uğraşırken diğer yandan da komşusu ile ırk ayrımı yüzünden çatışma içindedir. Tabii ki bir ye zor şartlar altında yaşamaya çalıştığı cinsel kimliği vardır. 

Çek Cumhuriyeti yapımı filme verdiğim puan 7/10


Devamı için (daha fazla film) tıkla
Herkesin "kendisi gibi" olma hakkı vardır. Biz insanlar birbirimize neden bu kadar zalimce davranıyoruz? -SNMZ

Yorum Gönder

G mail hesabın ile yorum yazabilirsin. Ya da "Anonim" seçeneği ile hayalet olarak... İstediğini seç! 😎

Whatsapp Buton Sadece Mobilde Çalışır

Kelimeni yaz ve ENTER tuşunu kullanarak ara