list

Teknoloji Kanalları ve Telefona Dönüşen Palıcan

Teknoloji Kanalları ve Telefona Dönüşen Palıcan

Cep Telefonu Teknoloji

Youtube teknoloji kanalları... Yerlisi yabancısı ne fark eder ki! Hep aynı... Teknoloji denilince akla sadece cep telefonu geliyor. Bir de kutu açılımı var ki sormayın. Kutu açılımı da nedir be! Kutuyu açarsın biter bu kadar. Sanki bubi tuzağı ile dolu kutu var da dikkatle kutuyu açıyoruz. Ya da bomba imha ekibi gibi özel kıyafet giyip kutu açılımı yapsalar daha iyi...

Zaten cep telefonunu dışında bir de bayatlamış uzay ve uzaylı haberleri var ki bunarı da teknoloji kanalcıklarında görmek mümkün. Bir de artık kullanıcı deneyimi diye bir şey yoktur. Parayı alan konuşuyor. Hepsi reklam hepsi samimiyetsiz. O kadar GSM teknolojisine boğulduk ki artık pahalı teknolojileri bile kullan at gibi kullanıyoruz. Samimiyetten uzak, tamamen reklamla dolu kanalları kim izler ki!


Şimdi gelelim tencere tanıtan teknoloji kanalına. Tencerenin neresi teknolojik olabilir? Bakın yanılıyorsunuz, benim gibi ön yargı olma da bir dinle, izle. Bu tencere nanoteknolojinin son ürünü. Moleküler seviyede işleyen robotlardan oluşmuş. Tencere tek komutla cezve olabilir. Başka bir komutla tavaya dönüşebilir... Yine içinde nano makineler taşıyan makarna da kaynatabiliriz. Bu makarna her derde deva... Bir de patlıcan var bu patlıcanın işlevi nedir bilin bakalım? Yok devenin nalı. Ayıp valla aklına neden hemen kötü şeyler getiriyorsun. Bu patlıcak son teknoloji ürünü ve bir anda tek bir komutla cep telefonuna dönüşebilir. Başka komutlarla bir anda hıyar bir anda domates de olabilir. Düşünün yenilebilen bir cep telefonuna dönüştürdüğümüz patlıcan çok satmaz mı?

Teknoloji kanalları artık çok sıktı... Her yerimiz cep telefonu oldu. Üreticiler aynı modelin bir milyar alt modelini çıkarıyor. Cep telefonuna boğulduk. Ve yaşamın gerçeklerini ıskalayarak yaşıyoruz. Bir nevi cep telefonlarımız ve sosyal medya ile mutluyuz? Gerçekten mutlu muyuz? Tam aksine mutsuzluğumuzu perdelemek için kendimize eğlence mi arıyoruz?

Teknolojiden kaçanın cep telefonu patlıcana dönüşsün... 😎😄😜

Uzay-Bilim Videoları Gizem Gelecekte Dünya

 1. Patlıcan olarak yedikten sonra midemizde cep telefonuna dönüşürse sıkıntı. :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tehlikeli durum :) Çözümünü bulurlar kesin

   Sil
 2. Son cümlene bayıldım.Mutsuzluğumuzu perdelemek için kendimize eğlence arıyoruzdur belki de...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu cümleyi son videolarda bol bol kullanıyorum

   Sil
 3. kesinlikle hep daha fazlasını istiyoruz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Maalesef, hiç bir şeyi de yanımızda götüremiyoruz...

   Sil

G mail hesabın ile yorum yazabilirsin. Ya da "Anonim" seçeneği ile hayalet olarak... İstediğini seç! 😎

Whatsapp Buton Sadece Mobilde Çalışır

Kelimeni yaz ve ENTER tuşunu kullanarak ara