list

Hızlı ve Öfkeli 7 İzle (Furious Seven)

Hızlı ve Öfkeli 7 İzle (Furious Seven)


Furious Seven   


2015 Nisan ayında gösterime giren Hızlı ve Öfkeli 7 (Furious Seven) 7.2 IMDb puanlamasına sahip. Bol bol motor sesi ile, fren ve silah sesi film boyunca hatta film sonrası bile kafanızın içinde devam edecek bundan emin olabilirsiniz.

Hızlı ve Öfkeli 7 İzle (Furious Seven)


Film 137 dakika.  Ben izlerken çok sıkıldım. Her ne kadar efektler çok iyi olsa da bayat bir konu filmi sıkıcı hale getirmiş. Persons of Interest'teki yapay zeka benzeri "Tanrının Gözü" yazılımı ve onun kurucusuna ulaşmak için girilen bu macera kötü oyunculuk ile birleşince izlerken can sıkıntısı hatta izlemedim bırakmak, terk etmek belki de mümkünse bu filmin afişlerini bile görmemek isteyebilirsiniz. Ayrıca uçaktan paraşütle inene arabalar bana A Takımı'ndaki tank sahnesini hatırlattı hani onlarda tankı uçaktan paraşütsüz bir şekilde denize indirmişlerdi.


Hızlı ve Öfkeli 7  

Abartı zaten sorun değil. O kadar olur diyebiliriz. Sonuç olarak izlenilebilir bir film. Fakat izlemeniz de çok şey kaybetmezsiniz. 7.2 puan bile çok fazla. Bence hak ettiği puan 6


Satın alarak indirme seçeneği de film sinemadan düşünce "hepsiburda" gibi film satan yerlerde aktif olacaktır. En güzel seçeneklerden biri de bence bu indirerek satın alma seçeneği. Bu arada filmin hasılatı 18 gün içinde 1 milyar Dolar'a ulaştı... Bu şekildeki yasal "indir"me bağlantısını da film DVD ya da Blue Ray diske düştüğü zaman vereceğim.

Neyse, filmi izleyseniz yorumlarınızı bekliyorum...


Yorum Gönder

G mail hesabın ile yorum yazabilirsin. Ya da "Anonim" seçeneği ile hayalet olarak... İstediğini seç! 😎

Whatsapp Buton Sadece Mobilde Çalışır

Kelimeni yaz ve ENTER tuşunu kullanarak ara