399 Dolarlık Google Earth Pro Ücretsiz İndirin

Google Earth Pro   

Google Earth Pro yüksek çözünürlük ve daha fazla özellik ile 399 Dolar gibi bir fiyata satılıyordu. Fakat Google bir jest ile pro uygulamasını ücretsiz yaptı. Tabii ki Türkiye için yüksek çözünürlük ve 3D yapılar için yatırım yapılmış değil, desteği fazla yok. Fakat yine de pro sürümünü seveceğinizi düşünüyorum. Haritalar üzerinden profesyonel hesaplamalar yapmak mümkün. Fakat pro içeriği ABD için kullanabileceksiniz. Yandex haritalar Türkiye'ye yatırım yaparak ücretsiz profesyonel servisleri ile Google'ın epeyce önünde.

Google Earth Pro


Programı indirmek için tıklayın

İndirdikten sonra karşınıza kayıt ekranı çıkacak kullanıcı adı yerine e-posta adresinizi ve lisans kutucuğuna GEPFREE yazmanız yeterli artık siz de Google Earth Pro'nun tadını çıkarabilirsiniz.

Ben kurdum gayet düzgün bir şekilde çalışıyor. Fakat pro özellikler ABD ile sınırlı zaten ülkemize kaliteli hizmet vermiyor. Yandex haritalar ülkemize yatırım yaparak kullanılmayı hakediyor.
399 Dolarlık Google Earth Pro Ücretsiz İndirin 399 Dolarlık Google Earth Pro Ücretsiz İndirin Reviewed by SNMZ on Şubat 28, 2015 Rating: 5

Hiç yorum yok:

G mail hesabın ile yorum yazabilirsin.

Reklam bağlantıları ve sırf tıklama amaçlı yorumlar yapmasan iyi olur. Çünkü yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanıyor... 😎 Bir de küfür edenler tamam da edin sorun değil. Tehdit edenler bu yaptığınız suç...

Blogger tarafından desteklenmektedir.