Windows 7 - 8.1 Hosts Dosyası Değiştirme

Windows 7 ve Windows 8'de host dosyası nasıl değiştirilir nasl düzenlenir sorusunun cevabını bu sayfada bulabilirsiniz. Aşağıda ekran görüntüleri ile ayrıntılı bir anlatım yatım.
1. Önce  C:\windows\system32\drivers\etc klasörüne gidin. Ya da kırmızı yazıyı opyalayıp adres çubuğuna yazın. Sonra aşağıdaki ekram görüntüsünde anlatılanları yapın.
Windows 7 hosts dosyası 
2. Kırmızı işaretle gösterilen yere tıklayın.


Windows hosts düzenleme
3. Yeşil işaretle gösterilen yere tıklayın. Mor işretle gösterilen yerdeki gibi kullandığınız kullanıcı adını seçin ve onaylayıp çıkın.
4. Grup ya da kullanıcı adı bölümünden aktif olark kulladığınız yani seçtiğiniz kullanıcıyı seçin. Ve iziler bölümünden tüm izinlri işareleyin.

Bitti... Keyfini çıkrın...
Windows 7 - 8.1 Hosts Dosyası Değiştirme Windows 7 - 8.1 Hosts Dosyası Değiştirme Reviewed by SNMZ on Ekim 08, 2014 Rating: 5

3 yorum:

  1. tşk ederim 10'larca videolarda bi türlü şunu anlatamamışlar . gösterdiğiniz gibi yaptım artık her işlem çok kolay :)

    YanıtlaSil
  2. 10'larca youtube videolarında bi şunu anlatamamışlar türlü türlü yöntemler ama en kolayı sizinki dediğiniz gibiyaptım ve oldu tşk ederim..

    YanıtlaSil

G mail hesabın ile yorum yazabilirsin.

Reklam bağlantıları ve sırf tıklama amaçlı yorumlar yapmasan iyi olur. Çünkü yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanıyor... 😎 Bir de küfür edenler tamam da edin sorun değil. Tehdit edenler bu yaptığınız suç...

Blogger tarafından desteklenmektedir.