Zaman Yolcusunun Karısı (Zamanda Yolculuk Filmleri)

The Time Traveler's Wife  
Zamanda yolculuk hem fiziğim hem de bilim kurgunun vazgeçilmezleri arasındadır. Zamanda yolculuk için bir makineye, bir düzeneğe, kozmik sicimlere, uzay-zamanın eğilmesine vs. etkilere gerek vardır. Fakat "Zaman Yolcusunun Karısı" filminde bu tamamen biyolojik bir etkidir. Kalıtsal bir olaydır.

Zamanda yolculuk filmlerini seviyorsanız izleyebilirsiniz. 
Romantik filmlerden hoşlanmasam da zamanda yolculuğu değişik ve fantastik bir şekilde ele alan filmi beğendim.

Zaman Yolcusunun Karısı - The Time Traveler's Wife

Filmin konusu:
Zamanda yolculuk yapabilen Henry DeTamble, Chicago'da bir kütüphanede evleneceği kadınla tanışır. Aslında Henry, Clare'e zamanda yolculuk yaparak onun çocukluk dönemine giderek, ona ileride kütüphanede biriyle tanışacağını ve o kişinin sevgilisi olacağını söylemiştir.

Henry, zamanda yolculukları istemsiz olarak yapar ve zamanda değişik tarihlerde savrulur durur. Ve bir gün istemsiz bir zaman yolculuğu sırasında, yaptığı bu yolculuklardan birinde vurulduğunu görür.

Filmin türü: Dram, fantastik, romantik
Yapım yılı: 2009
Oyuncular: Eric Bana, Rachel McAdams, Ron Livingston
 


Zaman Yolcusunun Karısı (Zamanda Yolculuk Filmleri) Zaman Yolcusunun Karısı (Zamanda Yolculuk Filmleri) Reviewed by SNMZ on Eylül 24, 2014 Rating: 5

Hiç yorum yok:

G mail hesabın ile yorum yazabilirsin. Ya da "Anonim" seçeneği ile hayalet olarak...

Reklam bağlantıları ve sırf tıklama amaçlı yorumlar yapmasan iyi olur. Çünkü yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanıyor... 😎 Bir de küfür edenler tamam da edin sorun değil. Tehdit edenler bu yaptığınız suç...

Blogger tarafından desteklenmektedir.