list

Discovery Android KitKat 4.4.2'ye Nasıl Güncellenir?

Discovery Android KitKat 4.4.2'ye Nasıl Güncellenir?

Discovery Android KitKat 4.4.2


Genelar Mobile Discovery KitKat 4.4.2 beta resmi güncellemesini dağıtmaya başladı. Telefonunuza yüklemek için aşağıdaki anlatılnları yapmanız gerekiyor.

Öncelikle telefonunzun yedeğini alın (isteğe bağlı) ve en az %60 şarjınız olsun. Yedek almayı unutmayın, bütün programlarınız ve ayarlarınız sıfırlanacak. Beta sürümü olan bu güncelleme için yeni hata düzeltmeleri de gelecek. Şu anda bazı fonksiyonlar bozuk çalışıyor ya da yok. Discovery'de eklana klasör oluşturmak için program kısa yollarımı bir birinin üzerine bırakın klasör otomatik oluşacaktır.

1. Adım: General Mobile'ın sitesine aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak gidin ve e posta adresinizi yazarak güncelleme dosyalarını içeren link alın. http://tr.generalmobile.com/kitkat/

2. Adım:  İndirdiğiniz ".zip" uzantılı KitKat 4.4.2 güncellemesini CD karta (ya da telefonun dahili belleğine) kopyalayın

3. Adım:  Ayarlar > Akıllı sekmesine dokunun > sistem güncellemelerine tıklayın > ve menüden Yerelden Güncelleme Paketi Seçin'e tıklayıp CD karttaki indirdiğiniz uygulamayı seçip onaylayın. (1 Numaralı ekran görüntüsüne bakın)
Birkaç dakika içinde Discovery Android KitKat 4.4.2'ye güncellenecektir. Unutmayın bütün verileriniz, rehber, mesajlar, uygulamalar hepsi silincek. Bu sebeple kesinlikle yedek alın.

Güncelleme için bu yolu kullanın:Discovery Android KitKat 4.4.2Ekran Görüntüleri Discovery Android 4.4.2 Kitkat 

GM Discovery-kitkat-4-4-2

GM-discovery-android-4.4.2

GM-discovery-android-4-4-2 Arama EkranıMustafa Sönmez ©
Bu sayfa orijinaldir kopyalanamaz. Alıntı yapılamaz
  1. 1 adimdaki linke tiklayinca neresine yazicam e postayi sayfa cok karışık

    YanıtlaSil

G mail hesabın ile yorum yazabilirsin. Ya da "Anonim" seçeneği ile hayalet olarak... İstediğini seç! 😎

Whatsapp Buton Sadece Mobilde Çalışır

Kelimeni yaz ve ENTER tuşunu kullanarak ara