WhatsApp'ı Tablete Yükleme - WhatsApp Tablete Nasıl Yüklenir


Tablete WhatsApp İndir Yükle
Bu yazıda WhatsApp'ı tabletinize nasıl kurup çalıştıracağınızı öğreneceksiniz. Telefonunzda kullandığınız WhatsApp'ı tabletinizdebüyük ekrankullanmak istediğinizde tabletinizin desteklenmediği yazısını görürseniz üzülmeyin bu sayfada bütün sorularınız cevaplanacak.

İlk olarak buraya tıklayarak WhatsApp'ı tabletinize indirinDaha sonra APK uzantılı yükleme paketinitabletinize kopyalayın ve kurulumu gerçekleştirin. Marketten indiremediğimiz için bu şekilde indirip kuracağız. 

1. İşlem: Prgramı kurup çalştırın sizden doğrulama için, numaranızı isteyecek telefonunuza mesaj gelecek, numaranızı yazın ve 5 dakika bekleyin. 

2. İşlem telefonunuza gelen çağrıyı yanıtlayın ve anons edilen kodu ekrana girin. WhatsApp çalışacak.

Fakat unutmayın telefonunuzda artık WhatsApp'ı kullanmayacaksınız. Telefonda kullanmak için tekrar doğrulama yapmalısınız. WhatsApp, aynı anda farklı cihazlarda kullanılamaz.

WhatsApp Tablet İçin İndir Download

Hazırlayan:
Mustafa Sönmez
Orijinal içerik


WhatsApp'ı Tablete Yükleme - WhatsApp Tablete Nasıl Yüklenir WhatsApp'ı Tablete Yükleme - WhatsApp Tablete Nasıl Yüklenir Reviewed by SNMZ on Haziran 10, 2014 Rating: 5

Hiç yorum yok:

G mail hesabın ile yorum yazabilirsin. Ya da "Anonim" seçeneği ile hayalet olarak...

Reklam bağlantıları ve sırf tıklama amaçlı yorumlar yapmasan iyi olur. Çünkü yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanıyor... 😎 Bir de küfür edenler tamam da edin sorun değil. Tehdit edenler bu yaptığınız suç...

Blogger tarafından desteklenmektedir.