list

Genelar Mobile Discovery Bildirim Işığı Sorunu Güncellemesi

Genelar Mobile Discovery Bildirim Işığı Sorunu Güncellemesi

Güncellemeler ile hatalarını gideren ve yeni özellikleri Discovery modeline getiren General Mobile bildirim ışığı sorununu ve menüdeki eski ayarlar kısayolunu düzeltmek için yeni 20 BM'lık bir güncelleme yayınladı. 

Güncelleme üstüne güncelleme. General Mobile Discovery 16 GB'lık ve 4 GB'lık versiyonlarında sisteme çok az bellek ayıraıyor. 16 GB için 1.75 GB bir sistem belleği var (güncelleme, oyun, uygulama) her şey buraya yüklenemiypr. 4 GB için 860 MB civarı. Uygulamalar hafız kartına taşınsa da hafıza cihazı bilgisayara takınca ya da hafıza kartının hata vermesinde bütün yüklü uygulamalar çalışmıyor. Bu durum bir şekilde düzeltilmeli güncelleme güncelleme artık sıkıldım diyebilirim. Bir defada sağlam bir sistem yapılabilirdi. Nisandan Android 4.4.2 güncellemesinin geleceğine kesin gözüyle bakılıyor. O zaman belki bellek konusunda yazılımsal iyileştirmeler yapılabilir. Kullanılamayan bellek içine de uygulama kurabiliriz. 


2014 Şubat güncellemesi sayfası
3G ayarları ve video görüşme ayarları
Radyo uygulaması için tıkla 
General mobile Discovery Özellikleri


İşte güncellemenin ekran görüntüleri:

Genelar Mobile Discover

Not: Kişisel bir blog olan bu sitedeki bütün yazılar kişisel bir üslûpla yazıldı yani teknoloji sitesi tarzında alıştığınız cümleler olmayabilir. Blog ziyaretçilerim üslubumu idare edin olur mu? Siz bir tanesiniz;)

Yorum Gönder

G mail hesabın ile yorum yazabilirsin. Ya da "Anonim" seçeneği ile hayalet olarak... İstediğini seç! 😎

Whatsapp Buton Sadece Mobilde Çalışır

Kelimeni yaz ve ENTER tuşunu kullanarak ara