list

Office 2013 (İndir - Crack ve Bütün Crack'lerin Kullanımı Üzerine)

Office 2013 (İndir - Crack ve Bütün Crack'lerin Kullanımı Üzerine)

Office şüphesiz en iyi metin işleme yazılımlarından biri. Microsoft Office 2013, Office 2010'dan pek farklı olmasa da hız olarak çok çok iyi. Tabii ki yüksek lisans ücreti programı kullanmada bir engel. Open Office gibi ücretsiz emsalleri de var. Maalesef ki, küresel firmaların para kazanma hırsı tekel olma hırsı bu fahiş fiyatlara yansıyor. Bu biraz da müzik işine benziyor. Gözü dosmayan yapımcılar ve yapımcı dernekleri daha çok para "para para para" diyerek fahiş fiyata müzik albümü satmalarına benziyor. Çünkü bu değirmenin suyu kesilirse lüks yaşantıları sona erecek. Her neyse aynı durum yazılım şirketleri için de geçerli. İnsanların yolunacak kaz olarak görüldüğü bir dünyada korsanla mücadele saçmalığı başarısızlıkla sonuçlanacak.

Bu yayın herhangi bir yasadışı bağlantı içermez...
Microsoft crack konusunda bizzat bloglara görevlendirdiği kişiler tarafından e posta gönderiyor. Yani kocaman şirket ufak tefek bloglara takmış durumda. Zaten lisans satın almadan kullanan yine kullanır. Bir sayfa kapanır diğeri açılır. Bütün yazılım firmaları eğer korsanla mücadele etmek istiyorlarsa fiyat politikalarını ve müşterilerine bakış açılarını değiştirmeliler. Yoksa bu iş böyle bitmez. Yazılım değil bu her türlü korsan yayın-basım ürünleri için geçerli.

Şimdi bu yazının başlığını neden "Office 2013 İndir Crack diye yazdığıma gelince sırf Microsoft'a kıllık olsun diye yaptım. Çünkü benim 180.000 hit ile Google birincisi olan sayfamı defalarca taciz etmişlerdi, kendilerine hiç yakıştıramamıştım.


Şimdi "crack paylaşmak suç mudur?" sorusuna gelince: Cevap evet.

Yine de bu tür işlerle uğraşan blog açacağımıza sanat, kültür, bilim üzerine bloglar açsa insanlar çok iyi olur. Okuyup, görüp bilgilerini; kendilerine ve yaşama dair halleri bolglasalar (iğrenç bir kelime biliyorum) çok daha iyi olur. Tabii ki kopyala yapıştır ile değil özgün bir şekilde... 

Bu yayın herhangi bir yasadışı bağlantı içermez...

Mustafa Sönmez © Hakkımda
Özgün içeriktir....

Yorum Gönder

G mail hesabın ile yorum yazabilirsin. Ya da "Anonim" seçeneği ile hayalet olarak... İstediğini seç! 😎

Whatsapp Buton Sadece Mobilde Çalışır

Kelimeni yaz ve ENTER tuşunu kullanarak ara