Bazen Bir Şarkıdır Yaşam (Sen de şarkını söyle)Bazen bir şarkıdır yaşam. Akar mısralarda. Söylemek istediklerimizi bazen de kalbimizden geçenleri bir anda buluveririz şarkılarda. Ruhumuzun, duygularımızın frekansında titreşince müzik işte o zaman kendimizden bir parçadır müzik.

Gecenin bir vaktinde "Katherine Jenkins - You Are My Miracle" şarkısını dinliyorum. Şarkı ki bu evrene ait değil. Paralel evrenlerden birinden kaçıp bizim gerçekliğimize düşmüş olmalı, beni büyüleyen şarkılardan biri de bu şarkı. Defalarcai durmadan dinliyorum.

Son zamanlarda eskisi kadar yazamıyorum. Kalemim bana küstü nasıl yapsam da gönlünü alsam bilemiyorum. Müziklere çok dalınca yazmayı unuttum belki de kim bilir!

İşte sevgili blog okuyucularım "Kafama Göre" kısa bir şeyler yazayım dedim. Kısa bu yazıyı sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür derim.

Mustafa Sönmez ©
10 Ocak 2014, İstanbul, 01.44


Bazen Bir Şarkıdır Yaşam (Sen de şarkını söyle) Bazen Bir Şarkıdır Yaşam (Sen de şarkını söyle) Reviewed by SNMZ on Ocak 10, 2014 Rating: 5

Hiç yorum yok:

G mail hesabın ile yorum yazabilirsin. Ya da "Anonim" seçeneği ile hayalet olarak...

Reklam bağlantıları ve sırf tıklama amaçlı yorumlar yapmasan iyi olur. Çünkü yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanıyor... 😎 Bir de küfür edenler tamam da edin sorun değil. Tehdit edenler bu yaptığınız suç...

Blogger tarafından desteklenmektedir.