list

Windows 8.1 İndir (Windows 8'i Güncelleştirin)

Windows 8.1 İndir (Windows 8'i Güncelleştirin)

Windows 8.1 İndirme - Güncelleme
Windows 8 üzerine kurabileceğiniz, 8.1 sürümü ile birlikte yeni özellikler ile Windows'u daha iyi daha verimli bir şekilde kullanmanız mümkün. Windows 8'in üzerine kurulabiliyor. Kurulumdan sonra bütün programlarınız ve ayarlarınız olduğu gibi kalıyor, ayrı bir kurulum yapmadan kolaylıkla Windows Mağazasından indrirebilrisiniz.

En büyük değişim başlangıç ekranında yapılmış, başlangıç ekranı daha fazla kişiselleştirilebiliyor ayrıca başlangıç ekranını kullanmak istemiyorsanız masaüstü modunu seçebilirsiniz, başlat düğmesi de artık kullanabilecek.

Windows 8.1'e güncellemek için Windows 8'li cihazınızda Windows Store'u açtığınızda görünen dev boyutlu "Windows 8.1'e ücretsiz güncelleştirin" kutucuğuna tıklamanız yeterli oluyor.
Windows 8.1'in RTM sürümünü yükleyenler ise Windows Update üzerinden final sürüm güncellemesini almaya başladılar.


Windows 8.1 yükleme videosu için tıklayın
Yükleme:
Cihazınızdan başlangıç ekranına geçin
Mağaza uygulamasını açın
Windows 8.1 güncellemesini seçin
 
Windows 8.1


Güncelleme indirme işlemi başlayacaktır. Eğer daha önce mağazadan indirme yapabilmek için bir Microsoft hesabı (Hotmail, MSN, Windowslive vb. gibi) ile giriş yapın. İndirme işleminin sonund bilgisayarınızı yeniden başlatacaksınız. Bu işlemler bilgisayarınızın donanımına göre değişebilir.

Kurulumun sonunda hızlı ayarlar penceresinden hızlı ayarları seçebilirsiniz ya da özelleştir seçeneği ayarları kendiniz seçebilrsiniz. Son olarak oturumaçma ekranından bir Microsoft hesabı ile oturum açabilirsiniz. Windows 8.1 kullanıma hazır.Mustafa Sönmez, tarafından hazırlanmış orijinal içeriktir. İzinsiz yayınlamaz. ©

Yorum Gönder

G mail hesabın ile yorum yazabilirsin. Ya da "Anonim" seçeneği ile hayalet olarak... İstediğini seç! 😎

Whatsapp Buton Sadece Mobilde Çalışır

Kelimeni yaz ve ENTER tuşunu kullanarak ara