list

Açlık Oyunları Ateşi Yakalamak İndir Türkçe Dublaj

Açlık Oyunları Ateşi Yakalamak İndir Türkçe DublajKatniss Everdeen'ın futuristik ve bir o kadar da despotik dünyada geçen sürükleyici maceraları devam ediyor. Genç kadın bu sefer "Quarter Quell" için yarışıyor.

Açlık Oyunları'nı beklenmedik bir başarıyla kazanmayı başaran Katniss ve partneri Peeta, evlerine dönüp bölgeler arasında yapacakları 'Zafer Turu'nu beklemektedirler. Ancak President Snow'un şeytani planları zafere gölge düşürecek cinstendir. President Snow, sadece 25 yılda bir yapılan ve eski Açlık Oyunları kazananlarının yer aldığı 'Quarter Quell' adlı yarışı bu sene gerçekleştireceklerini duyurur. Panem'i belki de sonsuza dek değiştirecek olan bu yarışın District 12 adayı bir kez daha Katniss olacak, Peeta ise hayatını bir kez daha riske atarak ona yardım etmeye karar verecektir. 

Tüm dünyada büyük yankı uyandıran Açlık Oyunları serisinin ikinci filminde kadroda yine Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson ve Woody Harrelson yer alırken yönetmen koltuğunda bu sefer ilk filmden farklı olarak Francis Lawrence oturuyor. Suzanne Collins'in romanından bu sefer beyazperdeye uyarlayanlar ise Küçük Gün Işığım filminin senaristi Michael Arndt ve 127 Saat'e imza atan Simon Beaufoy.


Vizyon Tarihi (2s 26dk
Yönetmen:: Francis Lawrence
Oyuncular: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth 
Tür: Aksiyon , Dram , Bilimkurgu
Ülke: ABD
Satın alarak indir/download

Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak

Not: Romanını okurken sıkılsam da, sıkılmama sebep tekrar aynı olayları yaşamaları yani ormana oyunlara geri dönmeleriydi, film olarak ileyince insan sıkılmıyor. Güzel bir film izlemek ve keyifli dakikalar geçirmek için...
Daha önemli not: Bu başlık altında indirme bağlantısı bulunmuyor. Bu film yazarın beğendiği bir film ve paylaşmak istedi.


Yorum Gönder

G mail hesabın ile yorum yazabilirsin. Ya da "Anonim" seçeneği ile hayalet olarak... İstediğini seç! 😎

Whatsapp Buton Sadece Mobilde Çalışır

Kelimeni yaz ve ENTER tuşunu kullanarak ara