AAA Logo Business Cards MX İndir ve Logo Kartvizit tasarımı


AAA Logo
AAA Logo ile logo tasarımı çok kolay. Hiç bir program ve renk bilgisine gerek kalmadan ve çizim yapmadan şablon kullanarak logonuzu kendiniz oluşturabilirsiniz.
Program içerisinde yüzlerce hazır ikon var; bu ikonları kullanarak işe başlıyorsunuz. daha sonra yazı ve word art seçenekleri ile efektli şekilli yazılar yazmak mümkün.
Renk seçenekleri ile logonuzu farklı renklerde oluşturabilirsiniz. Yine istediğiniz formatta kaydederek kullanabilrisiniz. İster web üzerinde kullanın isterse, baskısını alın.
Modern ve profesyonel görünümlü logolar tasarlamak artık çok kolay.

AAA Logo

AAA Logo indir - Business Cards MX indir
Not: İndirmeler resmi site üzerinden yapılacaktır. Telif hakları olan yazılımlar için herhangi bir hukuksuz indirme bu blogda bulunamaz...


Business Cards MX
Kendi kartvizitlerinizi şablonkullanarak profesyonel ve modern bir tarzda tasarlayabilirsiniz. Ayrıca kart boyutları, baskı teknikleri gibi bilgilere ihtiyacınız yok bütün bu bilgiler ve kullanılan uluslar arası standartlar yine print seçeneklerinde bulunuyor.

Programı kurduktan sonra hazır logoları kullanrak profesyonel kartvizitler ve kart tasarımları, krumsal kimlik tasarımları yapabilirsiniz.

Programın kullanımı çok basit, istediğiniz boyutu ve tasarımı seçip, kart içine bilgileri yazın ve hazır ikonlardan logonuzu oluşturun. Daha sonra kaydet seçeneği ile kaydedin. Kaydederken matbbada baskısı yapılacak şekilde seçtğiniz Kâğıt boyutuna göre kartlar sayfaya yayılır.
 


  Business Cards MX

Mustafa Sönmez © Tarafından yazılmış özgün makaledir.
Not: Bu makale iznim olmadan alıntı yapılamaz.
AAA Logo Business Cards MX İndir ve Logo Kartvizit tasarımı AAA Logo  Business Cards MX İndir ve Logo Kartvizit tasarımı Reviewed by SNMZ on Mayıs 12, 2013 Rating: 5

1 yorum:

G mail hesabın ile yorum yazabilirsin. Ya da "Anonim" seçeneği ile hayalet olarak...

Reklam bağlantıları ve sırf tıklama amaçlı yorumlar yapmasan iyi olur. Çünkü yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanıyor... 😎 Bir de küfür edenler tamam da edin sorun değil. Tehdit edenler bu yaptığınız suç...

Blogger tarafından desteklenmektedir.