list

3D Panorama Nasa Sergisi (Tıkla Gez) A Human Adventure

3D Panorama Nasa Sergisi (Tıkla Gez) A Human Adventure



NASA SERGİSİ PANORAMALARI:
A Human Adventure

Uzaya ilk insanı gönderen roketlerin, uzay araçlarının, astronotların uzayda kullandığı özel aletler ve giyim malzemelerinin sergilendiği; bugüne dek Avrupa`da gerçekleştirilen en kapsamlı uzay etkinliği olan "NASA: A Human Adventure" / "NASA: İnsanoğlunun Macerası" sergisinde 2,500 m² büyüklüğündeki bir salonda insanoğlunun uzaydaki 50 yıllık macerası gözler önüne seriliyor. Tarihi NASA sergisi ile ilgili özel bölümleri Yandex panoramaları sayesinde görebilir, daha kapsamlı bilgi edinmek, yaşanmış gerçek hikayeleri öğrenmek ve bu eşsiz sergiyi deneyimlemek için de sergimizi İstanbul Marmara Forum`da Expo Center`da ziyaret edebilirsiniz.

Sanal ortamda sergi salonlarını gezerek, Titan-1 roketinin fırlatma sistemini, Mercury programı çerçevesinde uzaya gönderilen bir uzay aracının otonom parçasını ve Apollo programı sayesinde astronotların Ay`ı gezdiği "Moon Rover" (Ay otomobili) gibi sergilenen parçaların panoramik fotoğraflarını kendi gözlerinizle görün! 
Sergiyi 3D gezmek için tıklayın



 
Video olarak izleyerek bir fikir edinebilirsiniz fakat, tavsiyem yukarıdaki linki de ziyaret etmeniz.
 



Yeniliklerden hemen haberdar olmak için Facebook sayfamı beğenebilirsiniz (sağ menüden) bu sayfası da aşağıdaki paylaş butonları ile beğenebilirsiniz.


  1. hiç bişey olmuyo nama okunmasaydı küfür ederdim :-t :-b 8-)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Öncelikle sen kimsin? Küfür etme hakkına sahip misin? Önce Youtube'u açmayı öğren sonra sayfadaki linke yollamayı sonra da düzgün yorum yazmayı... Eğer egonu tatmin edeceksen başka kapıya. Hiç tanımadığın bir insana küfreden insanlardan bıktım.

      Sil

G mail hesabın ile yorum yazabilirsin. Ya da "Anonim" seçeneği ile hayalet olarak... İstediğini seç! 😎

Whatsapp Buton Sadece Mobilde Çalışır

Kelimeni yaz ve ENTER tuşunu kullanarak ara