list

Kartvizit, Magnet Kart, Davetiye Kartı Tasarimi

Kartvizit, Magnet Kart, Davetiye Kartı Tasarimi

Kartvizit tasarımı yanı sıra buz dolapları gibi metal yüzeylere tapışan (magnet) mınkatıslı kart tasarımları ve ya davetiye kartları tasarımları, plastik indirim kartları modern tasarımları ihtiyacınızı gidermek ve bilgi almak için iletişim bölümünden bana ulaşabilirsiniz.
Freelancer Tasarım İçin İş Sözleşmesi

İş sözleşmesi başlığı altında tasarım için sipariş öncesi ve tasarım sürecindeki basamakları ve gereksinimleri maddeler halinde bulabilirsiniz. Bu sayfa iş alış verişinin akışını daha sorunsuz hale getirmek ve bilgilendirmek amacı ile oluşturulmuştur.

 1. İletişim Sitedeki tasarım başlıklarını inceleyip benimle iletişime "iletişim" bölümü sayfasındaki form vasıtası ile ya da e-posta aracılığı ile ulaşabilirsiniz. İletişim kurduğunuzda size cevap en kısa zamanda vereceğim daha sonra istediğiniz tasarım hakkında geniş bilgi vermenizi isteyeceğim.

2.Tasarım Tasarıma başlamadan varsa eğer tasarıma dahil etmek istediğiniz (metin, görseller) materyalleri eksiksiz göndermelisiniz. Tasarım sonrası fikir değişiklikleriniz doğrultusunda tasarımı sadece bir defa değiştirme hakkınız var. Tasarımın ilk halleri, ya da değişik modellemeleri size gönderilecektir en beğendiğiniz modeli seçtikten sonra tasarım o model üzerinde tamamlanacaktır.

 3.Ödeme İstenilen tasarımın taslakları size gönderildikten sonra, sizin tasarıma başlama onayınız ile birlikte istenilen (ya da anlaşılan) ücreti belirttiğim hesaplara tam olarak aktarmanız gerekmektedir.

4.Tasarımın Tamamlanması Ödeme onayı ile birlikte en geç 1 saat içinde tasarım e-posta adresinize yollanacaktır. Unutmayın tasarım sonrası sadece 1 defalığına tasarımı kısmen değiştirme hakkınız var.

Not: Freelancer tasarım ile hizmet alan herkes bu iş aktini kabul etmiş sayılır. Detaylı bilgi için iletişim bölümünden bana ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

G mail hesabın ile yorum yazabilirsin. Ya da "Anonim" seçeneği ile hayalet olarak... İstediğini seç! 😎

Whatsapp Buton Sadece Mobilde Çalışır

Kelimeni yaz ve ENTER tuşunu kullanarak ara