Afiş, Broşür, El İlanı, Katalog Tasarımı

Afiş tasarımı  

Afiş, el ilanı, katalog, broşür, insert menü gibi tasarım ihtiyaçlarınız en ilgi çekici görsel malzeme kullanılarak modern bir dizayn edilir . Bütün tasarımlarda Photoshop, Indesign ve Illustrator programları ile tasarlanır. 

En çok kullanılan programlar Adobe'un programlarıdır. Özellikle Indesign yeni sürümleri ile interaktif dökümanlar oluşturma konusunda kendisini epeyce geliştirmiştir. Yine interaktif uygulamalarda PDF ve Flash dökümanlar da modern tasarımlar yapılabilir.

Quark Express, Corel Draw gibi programlarla da tasarım yapılabilse de bu programlar özellikle Mac desteği olmadığı için tercih edilmemekte ve dünyaca kabul görmüş bir standarttan yoksundur.

Kabul gören dosya formatları:
Kabul gören dosya formatları:
PDF
TIF
EPS
AI
Indd

Mustafa Sönmez ©
Orijinal içerik. Alıntı yapılamaz...

Afiş, Broşür, El İlanı, Katalog Tasarımı Afiş, Broşür, El İlanı, Katalog Tasarımı Reviewed by SNMZ on Aralık 26, 2012 Rating: 5

Hiç yorum yok:

G mail hesabın ile yorum yazabilirsin. Ya da "Anonim" seçeneği ile hayalet olarak...

Reklam bağlantıları ve sırf tıklama amaçlı yorumlar yapmasan iyi olur. Çünkü yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanıyor... 😎 Bir de küfür edenler tamam da edin sorun değil. Tehdit edenler bu yaptığınız suç...

Blogger tarafından desteklenmektedir.