Google Domains, Blogger İçin Alan Adı

Alan Adı com

Blogger'da alan adı nasıl alınır? Ya da alan adımızı (domain) Blogger'a nasıl yönlendireceğiz? Her blog yazarı alan adı almak ve şu blogspot.com'dan kurtulmak ister. Belki de istemez, herkesin adına konuştuğumun farkındayım. Blogger'ın blogspot uzantısı aslında çok da kötü değil. Hatta kendine has bir duruşu bile var.

Blogspot uzantısı kullananlar bugün bloglarına girdiklerinde Google Domains penceresi ile karşılaştılar. Google, blog yazarlarına alan adı (domain) almayı öneriyordu. Tabii ki ortalama 9 Dolar olan alan adı orada 12 Dolar, bu da ayrı bir konu.

Google Domains   3. taraf alan adını kullanmak zaten çok kolay. Alan adının yönlendirilmesi, kullanılması, online işlem panelleri ile 3. taraf alan adı daha pratik. Zaten Google alan adı kaydı yapıyordu ama Blogger'a entegre değildi.


Blogger Alan Adı   


📢Yakın zamanda blog yazarları ve yeni başlayalar için videolarım olacak, 🎥video çekimlerim devam ediyor. Videoları çekmek ve birleştirmek çok zahmetli bir iş... Aslında bu konuda bir yardımcıya bir ortağa  bile ihtiyacım var. Özellikle Blogger için dışarıda yapacağım çekimlerde bana bir yardımcı lazım. Bilmem ki bir gönüllü bulunur mu? Eğer böyle bir gönüllü varsa bana ulaşabilir. Aşağıya iletişim bilgilerimi bıraktım. 

İletişim formu için tıkla
E posta: bilgi@mustafasonmez.com
Snapchat: sz00sz
Google Domains, Blogger İçin Alan Adı Google Domains, Blogger İçin Alan Adı Reviewed by SNMZ on Ağustos 02, 2017 Rating: 5

5 yorum:

 1. Blog eğitim videoları valla süper olur Mustafa, hem bize hem de yeni başlayanlar için faydalı olur umarım. Heyecanla beklemedeyiz :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir yardımcı lazım :) 1 haftadır ara verdim. Malum kronik nedenlerle şu an konusamıyorum. İyileşmeyim bir :) Gerci her şekilde konuşma özürlüyüm :)

   Sil
 2. Merhabaaa keşif etkinliğinden geldim size bende beklerim takipteyim. süpermiş yardımcı olacak bir blog oh ne güzel bizim için :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, bloguna hemen bakıyorum. Yorum için teşekkür ederim...

   Sil

Gmail hesabın ile yorum yazabilirsin. Yorumlama biçinden "Google"ı seç. Ayrıca saçma sapan reklam bağlantıları atmayın, "kabak tadı verdiniz" :) Bunun dışında sansürsüz her yorumu yayınlarım. Tabii ki yazarken vereceğim cevabı da düşün Hahahaasdfgh

Blogger tarafından desteklenmektedir.