Bana Küfredenler İçin Hazırladığım Video

Orta Parmak İşareti   
İnsan kendisine küfredilmesinden hoşlanır mı? Ya da büyük-küçük demeden sürekli haksız yere küfreden ve bundan zevk alanlar da var. Aslında argo konuşmaya hatta küfürlü konuşmaya da karşı değilim. Hak edene 3. kişileri karıştırmadan ufak tefek sövgü ifadeleri kullanmak neden kötü olsun ki! Karşımızdakinin ağzı yok değil ya o da bize sayacaktır.

Youtube videolarımda, Google Play Kitaplar'da yazdığım kitaplarda sürekli haksız sövgülere maruz kalıyorum. Sosyal medya bizi tuhaf bir hale getirdi. Karşılıklı tartışma olur sayarız birbirimize o farklı. Tamamen haksız ve tamamen sanal... Kendini ifade etmekten aciz yaratıklar... Yaşamım da her insana, her inanca, her düşünceye, her cinsiyete yer veririm kimseyi yadırgamam ama sosyal medyanın bizi birbirimize karşı saygısız bireyler yapmasına karşıyım.  

Bana Küfredenler İçin Hazırladığım Video Bana Küfredenler İçin Hazırladığım Video Reviewed by SNMZ on Nisan 24, 2017 Rating: 5

12 yorum:

 1. YouTube'ta hemen her videonun altında mutlaka küfürlü yorumlar görüyorum. Videoya küfretmezlerse birbirlerine sataşıyorlar bu kez. Sana yapılan hakaretlere ve küfredenlere bundan daha güzel cevap veremezdin. Fakat sen de hafiften onların tarzını ufaktan yansıtmışsın:) (Fotoğrafı kast ediyorum. Bu kadar hakaretin karşısında hoş görülebilir belki) Kendinle barışık olduğun için ayrıca tebrikler. Ne yaparsın var böyleleri de. Varlığıyla faydalı bir katkısı olmayan ona buna sataşmak dışında bir şey bilmeyen bu insanlara anlatabileceğin pek bir şey yok gerçi.
  Beğenmiyorsan izleme dimi yani ya...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba haklısın, "Videoya küfretmezlerse birbirlerine sataşıyorlar bu kez" kelimelerin durumu çok daha iyi anlatıyor. Bakalım bu video için ne tür sövgüler alacağım :)

   Sil
 2. Ne yazık ki Türk her platformda kötü ahlak sergiler bir de bişey beğenmezsen seni kim beğenir yorum yapmanın da tepkinin de itirazın da şekilleri var.
  Öyle yapsana,değil mi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Umarım tartışma kültürünü öğrenir ve gelecek nesillere miras olarak bırakırız yoksa durum vahim

   Sil
 3. Sana neden bu kadar taktıklarını anlamış değilim.Gayet iyi şeyler yapıyorsun.Ben,anlayamıyorum inan.Beğenmeyebilirler ama bu onlara sana saldırma hakkını vermez...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bilmiyorum ki! Bir gün bunu da sorarım kesin, bir video ile :)

   Sil
 4. Olay basit aslında başkalarının ne dediğine fazla takılmamak gerekir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Takmıyorum ama hadlerini de bildiriyorum arada

   Sil
 5. Sen doğru yoldasın, devam Mustafa. Arsız hayasız insanları boş ver gitsin.

  YanıtlaSil
 6. Ben her zaman farklı olmak gerektiğini düşünüyorum. Azınlıkta olmak iyidir. Bırak sen farklı ol onların gözünde. Boşver. Düşünsene; belki sana küfür edenler, senin yerinde olmak isteyipte olamayanlardır. Yazdığın kitabı oyun sanan kişiler için can sıkmaya değermi hiç.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında ilk başlarda canım çok sıkılıyordu ama artık alıştım. Aslında bir başkasını takdir etmek aslında o kişi ya da o ruh ile rezone olmak demektir. Bu video da bir cevap niteliğinde oldu Mustafa. Yeni kitaplar yani yazdıklarım var. Başka bir ad ile yayınlayacağım. Daha önce konuşmuştuk farklı bir edebiyat türü :)

   Sil

Gmail hesabın ile yorum yazabilirsin. Yorumlama biçinden "Google"ı seç. Ayrıca saçma sapan reklam bağlantıları atmayın, "kabak tadı verdiniz" :) Bunun dışında sansürsüz her yorumu yayınlarım. Tabii ki yazarken vereceğim cevabı da düşün Hahahaasdfgh

Blogger tarafından desteklenmektedir.