Dini TV Kanallarında Satılan Tuhaf Şeyler

TV satış   

Bu yayında uydu üzerinden yayın yapan dini kanallarda satılan tuhaf ürünlere değindim. TV'den satış yapan kanallar gittikçe çeşitleniyor her geçen gün yeni bir kanal görmek mümkün, pazarladıkları ürünleri ballandıra ballandıra anlatan, süper kampanyalar yapan bu kanallar bakalım neler satıyorlarmış.

Muskalar,
Dua afişleri,
Yağlar,
Kremler,
Terlikler,
Kefenler...

Dini TV Kanallarında Satılan Tuhaf Şeyler Dini TV Kanallarında Satılan Tuhaf Şeyler Reviewed by SNMZ on Aralık 30, 2016 Rating: 5

3 yorum:

  1. Olaylar iyice üfürükçülüğe dönmüş ne deyim :)Fiyatları da çok cüziymiş :)) Bu arada yaş günümdeki videoyu yükledim.31 Aralık sabahı yayınlayacağım.Mutlu yıllar diliyorum :)

    YanıtlaSil
  2. İşte yozlaşmanın sonu budur. Bakarsan hiç dinen uygun olmayan haller bunlar. Kefen de neymiş ki alıp kenara koyalım. Öldüğümüzde yakınlarımızı görevlerinden edip, sevabından nasiplerini mi keselim yani. Artık aklım almıyor. Ticaretin böylesi... Muska, ne alaka, dua afişleri, hiç kabul edilebilir değil. Sevgiler kardeşime. Emeğine sağlık.

    YanıtlaSil
  3. Merhaba :) Ben namaz öğreten seccade satan Latif Doğan'ı gördüm. Kur'an öğreten kalem vb. Yani insanlarla dalga geçiyorlar resmen. Bu arada mutlu yıllar:)

    YanıtlaSil

Gmail hesabın ile yorum yazabilirsin. Yorumlama biçinden "Google"ı seç. Ayrıca saçma sapan reklam bağlantıları atmayın, "kabak tadı verdiniz" :) Bunun dışında sansürsüz her yorumu yayınlarım. Tabii ki yazarken vereceğim cevabı da düşün Hahahaasdfgh

Blogger tarafından desteklenmektedir.