Babalar Günü ve En Güzel Hediye

Hediye   

Babalar… Babalar çocuklarına kimi zaman uzak görünse hatta sert, ulaşılmaz gibi görünseler de onlar aslında bize çok yakındır. Dikkat ettiyseniz “gibi görünseler de” ifadesini kullandım. Çünkü babalar içlerindeki sevgiyi, şefkati pek belli etmek istemezler. Belki erkek olmanın getirdiği bir asalet ile böyle yaparlar.

Evet, babalar asildir. Bazen bize belli etmeden bizi sevmek isterler. Ve çocuklarından sevgilerini belli etmelerini de isterler. Biz sevgimizi bir babalar günüde, ufacık bir babalar günü hediyesi ile belli ettiğimiz de aslında o ulaşılmaz kalbi fazlasıyla fethederiz.

Özel günler aslında mutluluğu kişiye özel yapar. Kişiye özel bir hediyenin yeri çok farklıdır. Hani üzerinde adımızın yazdığı kolyeler gibidir. Babalar günü hediyeleri asla unutulmaz. Hediye aldığımız zaman o hediye bütün yıl boyunca özel bir yere sahip olacaktı bu kesin. Bir babanın “Bu oğlumun ya da kızımın bana aldığı babalar günü hediyesi” deyip o hediyeyi saklayıp veya kullanmaktan daha güzel ne olabilir ki!

Babalar günü hediyesi   
Aslında söyleyecek o kadar çok şey var ki! Örneğin herkesin çocukluğundan kalma anılarında babaların yeri epeyce fazladır. Babanızın işaret parmağından tutup size aldığı dondurmayı yalayarak parka doğru gittiğiniz; arada sıkılarak da olsa harçlık istediğiniz çok olmuştur eminim. Çok duyarsınız insanlar babalarının kıymetini çok sonraları anlarla ve hayıflanıp dururlar. Çünkü babalar da anneler gibi çocuklarını kaç yaşına gelirse gelsin severler ve kollarlar. Çünkü kocaman adam olsalar hatta torunları bile olsa, evlatlarını yine bir çocuk gibi sevip bağırlarına basarlar.

İşte babalar günü de yaklaşıyor. Babalar günü için hediye alsam mı? Sorusunu soruyorsunuz biliyorum. Bu babalar günüde de hadi bizi yaşamında en özel koyan babalarımız için kişiye özel hediyelerden alalım. En önemlisi de babalarımızı anlamaya çalışalım. Varsa kırgınlıklar unutalım. Babalar günü aslında kırgınların unutulduğu ve aile ilişkilerinin pekiştiği; o erişilmez sanılan babalarımızın kalbine erişmek için ufacık bir adım gün olsun.

Babalar yaşlandıkça o sert mizaçları yavaşça erir akar. Biz o zaman anlarız ki aslında yapılan her şey bizim içinmiş. Bizim mutlu olmamız içinmiş her şey…

Babalar gününde alınacak hediyeler

Babalar günü yaklaşırken. Babamıza bir hediye almayı düşündünüz mü hiç? Düşünmediyseniz bu haziran babalar gününde bunu bir düşünün. www.hediyesepeti.com’un özel babalar gününe özel hazırladığı hediyelere bir göz atın beğeneceğinizi umduğumuz kişiye özel babalar günü hediyeleri size güvenli alışveriş ve hızlı bedava kargo imkânı ile aynı gün kapınıza kadar aldığınız hediye gelecek.  Babalar gününü hediyeleri için tıklayın. 


Babalar Günü ve En Güzel Hediye Babalar Günü ve En Güzel Hediye Reviewed by SNMZ on Mayıs 20, 2015 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.