Fotoğraflarla Siyonist İsrail Zulmü

Free Palestine

Sosyal medyada ve internet sitelerinde yayınlanan siyonist İslail'in, Filistin katliamını burada (üzülerek) foroğraflarla dile getirmeye çalışacağım. Maalesef sevgili blog okurlarım zevk ve zenginliğin son noktasındaki petrol zengini Arap emirleri petrol prensleri İngiltere ve ABD gibi ülkelerde milyon Dolar/Sterlin para harcarken Filistin umurlarında bile değil.

Bu rahat petrol bitince sona erecek. Peki o zaman ne olacak?

Ve biz inançlarımızı daha çok sorgulayıp, daha çok düşünüp; bizi köleleştiren ve düşüncelerimize sınır koyan geleneklerimizden vazgeçmeliyiz. İslam ülkelerinin sefalet içinde olması (zengin Arap ülelerinin zıddına) ve dinin aslından yani teklikten (tevhid) uzaklaşması ve müslümanların binlerce ayrıntı içinde yaşayıp; akıldan uzaklaşmasının sonucudur.

Evet, bize öğretilen ve sorgulamadığımız her şeyi sorgulayarak aydınlanmayı gerçekleştirmeliyiz.

Kola içmemekle ya da yüzlerce şişe kola alıp dökmekle; deterjan kullanmamakla bu iş bitirilemez. Sağlam bir ekonomi ve rasnonel düşünebilen; sahte şeyhlere, hikâyeci din adamlarına, uyduruk Kur'an temelli olmayan sahte din kurallarına rest çektiğimizde ilerleyebileceğiz.
Siz de yorumlarınızı yazın...


İsrail terörü

İsrail

İsrael - Palestine

2. Dünya savaşı Nazi askerleri ve Yahudi. 2014 Filistinli ve Yahudi katliamı


Yıkılan bir cami enkazında "hatıra" fotoğrafı
Bir ülkenin çocuklarının hatıralarını kirletirleten İsrailli caniler bir de hatıra fotoğrafı çektirir. Muhtemelen bir gazeteci. Özellikle çocukları öldüren İsrail böylece genç nüfusu bitime peşinde.

 
İslail'in harabeye çevirdiği Filistin

Siyonist Yahudi askerlerinin esir aldığı çocuk...


devam edecek....

Fotoğraflarla Siyonist İsrail Zulmü Fotoğraflarla Siyonist İsrail Zulmü Reviewed by SNMZ on Temmuz 27, 2014 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Gmail hesabın ile yorum yazabilirsin. Yorumlama biçinden "Google"ı seç. Ayrıca saçma sapan reklam bağlantıları atmayın, "kabak tadı verdiniz" :) Bunun dışında sansürsüz her yorumu yayınlarım. Tabii ki yazarken vereceğim cevabı da düşün Hahahaasdfgh

Blogger tarafından desteklenmektedir.