Facebook'tan Video İndirme (Youtube, Vine, VK, Dizi sitesi Video İndirme)

Facebook, Youtube, VK, Tumblr, Vine videolarını indirin. Çok basit bir yöntem, küçük bir araçla kaliteli bir şekilde indirme yapabilirsiniz. Dizi film ve video sitelerinden video indirebilirsiniz. Aşağıda yarıntılı bir anlatım var.

Ufak bir tarayıcı eklentisi kullanacaksınız. (Chrome IDM video indirme eklentisi) Bunun için Chrome tarayıcısını açın. Ya da yükleyin. Aşağıdaki adımları takip edin. Bütün video sitelerinde çalışır. Bütün video stelerindne video indirebilirsiniz. Facebook'tan video nasıl indirilir? Video, dizi, film sitelerinden ve Youtube'dan nasıl video indirilir diye merak ediyorsanız bu yayını okuyun.

1. Adım: Google hesabınızla oturum açın... (bu adımı atlayabilirsiniz)

IDM Chrome Plug-In

2.3. Adım:  Ekran görüntüsündeki okları takip edin. Menü ve Ayarlara gelin...

Chrome Facebook Video İndirme

4. Adım: Uzantılar seçeneğini açın ve "galeriye gözat"ı tıklayın...

Video İndirme Eklentisi


5.6. Adım: IDM Modul olarak aratın ve Chrome video indirme eklentisini kurun... Kuracağınız eklentiler:

IDM Module
idm intergation
IDM Extension


IDM indirme eklentisi


Video İndirme plug-in
Son olarak videoları indirmek için aşağıdaki ekran görüntüsünü takip edin. Adres çubuğunda çıkan ikona tıklayın. İşlem başarılı olacaktır.

Facebook video İndirmeMustafa Sönmez ©
Orijinal yayın. Tüm hakkı skalıdır. Alıntı yapılamaz.


Facebook'tan Video İndirme (Youtube, Vine, VK, Dizi sitesi Video İndirme) Facebook'tan Video İndirme (Youtube, Vine, VK, Dizi sitesi Video İndirme) Reviewed by SNMZ on Temmuz 23, 2014 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Gmail hesabın ile yorum yazabilirsin. Yorumlama biçinden "Google"ı seç. Ayrıca saçma sapan reklam bağlantıları atmayın, "kabak tadı verdiniz" :) Bunun dışında sansürsüz her yorumu yayınlarım. Tabii ki yazarken vereceğim cevabı da düşün Hahahaasdfgh

Blogger tarafından desteklenmektedir.