Çanakkale'deki Deprem İstanbul'da da Hissedildi.


Deprem- Ege Denizi Çanakkale 6.7

İstanbul'da bugün deprem olmuş bu yazıyı yazmadan saniyeler önce. Yolda hissetmedim fakat telefon hatları hemen çöktü. Hemen telefona sarıldık anlaşılan.

En ufak bir şeyi bile büyüten biz insanlar acil durumlarda ne yapacağımızı öğrenemedik gitti.İşte böyle kısa bir yazı ekleme ihtiyacı hissettim.

Gökçeada merkezli 6.7 büyüklüğünde imiş. İnşallah bir zayiat olmaz. İstanbul'da da hissedildi. Denizde ve yüzeysel olan bu deprem Yunanistan ve Bulgaristan'dan da hissedilmiş.

Can kayıbı olmaması çok iyi. Fakat balkonlarından atlayanlar ah bunu yapmamamız gerektiğini öğrenemedik. Soma sonrası yeni acılar yaşamamak dileğiyle.

Not: Akşam hebrlerde

Muhabir: Deprem esnasında ne yaptınız
Teyze: Asansöre binip kaçtım
Ben: İyi bok yedin teyze, ya elektirkler kezilse ya da asansör sıkışsa ne yapacaksın
tabii ki teyzenin beni duyduğu yok.

Bu yazıyı Mustafa Sönmez yazdı
iyi de etti


Çanakkale'deki Deprem İstanbul'da da Hissedildi. Çanakkale'deki Deprem İstanbul'da da Hissedildi. Reviewed by SNMZ on Mayıs 24, 2014 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Gmail hesabın ile yorum yazabilirsin. Yorumlama biçinden "Google"ı seç. Ayrıca saçma sapan reklam bağlantıları atmayın, "kabak tadı verdiniz" :) Bunun dışında sansürsüz her yorumu yayınlarım. Tabii ki yazarken vereceğim cevabı da düşün Hahahaasdfgh

Blogger tarafından desteklenmektedir.