Bazen Bir Şarkıdır Yaşam (Sen de şarkını söyle)Bazen bir şarkıdır yaşam. Akar mısralarda. Söylemek istediklerimizi bazen de kalbimizden geçenleri bir anda buluveririz şarkılarda. Ruhumuzun, duygularımızın frekansında titreşince müzik işte o zaman kendimizden bir parçadır müzik.

Gecenin bir vaktinde "Katherine Jenkins - You Are My Miracle" şarkısını dinliyorum. Şarkı ki bu evrene ait değil. Paralel evrenlerden birinden kaçıp bizim gerçekliğimize düşmüş olmalı, beni büyüleyen şarkılardan biri de bu şarkı. Defalarcai durmadan dinliyorum.

Son zamanlarda eskisi kadar yazamıyorum. Kalemim bana küstü nasıl yapsam da gönlünü alsam bilemiyorum. Müziklere çok dalınca yazmayı unuttum belki de kim bilir!

İşte sevgili blog okuyucularım "Kafama Göre" kısa bir şeyler yazayım dedim. Kısa bu yazıyı sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür derim.

Mustafa Sönmez ©
10 Ocak 2014, İstanbul, 01.44


Bazen Bir Şarkıdır Yaşam (Sen de şarkını söyle) Bazen Bir Şarkıdır Yaşam (Sen de şarkını söyle) Reviewed by SNMZ on Ocak 10, 2014 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Gmail hesabın ile yorum yazabilirsin. Yorumlama biçinden "Google"ı seç. Ayrıca saçma sapan reklam bağlantıları atmayın, "kabak tadı verdiniz" :) Bunun dışında sansürsüz her yorumu yayınlarım. Tabii ki yazarken vereceğim cevabı da düşün Hahahaasdfgh

Blogger tarafından desteklenmektedir.