General Mobile Discovery Android GüncellemesiDaha önceki iki yazımda General Mobile Discovery hakkındaki görüşlerimi yazmıştım. Telefonu kullanaları 2 ayı geçti ve hiç bir problemle karşılaşmadım. Aslında bu yazıyı geçtiğimiz ayın başlarında yazacaktım fakat bir ay geçikmeli de olsa yazabildim.

General Mobile Discovery en son 25 Eylül'de güncelleme aldı. Bu güncelleme ile telefona bazı yeni özllikler geldi Android sürümü 4.2.1 olarak devam ederken, gelen özeliiklerden en belirgin olanlar şunlar:

1. Durum çubuğu özelliği sık kullanılan özellikler
2. Salla çık özellliği. Telefondaki son uygulamalar için "Home" simgesine uzun dokunup telefonu sallayınca son uygulamalar kapanıyor.
3. Kameraya kayıt yeri seçeneği geldi. (Fakat Türkçe karakter sorunu var)
4. Mesaj menüsü arayüzünde değişiklikler var.

14 güncellemenin içinde en belirgin olanları bunlar.

Güncelleme yapmak için:

Sistem Ayarları > Sistem Güncellemeleri > Yeni Sürüm İçin Kontrol Et butonuna dokunun...

Diğer general mobile incelemelerim için tıklayın

 

General Mobile Discovery Android Güncellemesi General Mobile Discovery Android Güncellemesi Reviewed by SNMZ on Kasım 12, 2013 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Gmail hesabın ile yorum yazabilirsin. Yorumlama biçinden "Google"ı seç. Ayrıca saçma sapan reklam bağlantıları atmayın, "kabak tadı verdiniz" :) Bunun dışında sansürsüz her yorumu yayınlarım. Tabii ki yazarken vereceğim cevabı da düşün Hahahaasdfgh

Blogger tarafından desteklenmektedir.