Alışverişin "Sanatvari" TarzıGeleneksel sanat ürünlerinin kişiselleştirilerek hediye olarak sunulabildiği "sanatvari.com" sitesi Türkiye'de ilk defa bu alanda hizmet veren bir site. Sanatvari Hediyelik İnternet Hizmetleri LTD adıyla ticari bir marka olarak, internet üzerinden hediyelik eşyaları sanat severlerin hizmetine sunuyor.

Ayrıca "sanatvari.com" sitesi online alışverişinizi güvenceye almak için bankaların kullandığı "https" protokolü kullanıyor. Ayrıca bütün veriler 128Bit güvenlik anahtarı ile şifreleniyor. Kullanışlı basit arayüzü sizleri aldatmasın...Hediyelik bir şeylere bakınıyorsanız sanatvari.com'a da bir uğrayın.

Siteye ulaşmak için tıklayın


Not: Blogumun ilgili site ile hiç bir ticari ilişki yoktur. Bu site ilgili bağlantı içeriği ile ilgilenmez ve referans olmaz.
Alışverişin "Sanatvari" Tarzı Alışverişin "Sanatvari" Tarzı Reviewed by SNMZ on Eylül 24, 2013 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Gmail hesabın ile yorum yazabilirsin. Yorumlama biçinden "Google"ı seç. Ayrıca saçma sapan reklam bağlantıları atmayın, "kabak tadı verdiniz" :) Bunun dışında sansürsüz her yorumu yayınlarım. Tabii ki yazarken vereceğim cevabı da düşün Hahahaasdfgh

Blogger tarafından desteklenmektedir.