Dev Avcısı Jack Türkçe Dublaj


Dev Avcısı Jack izleyerek güzel ve masalsı bir fantastik hikayeye yolculuk yapacaksınız. Warner Bros’un sinema dünyasına kazandırdığı bu film 2013 yılında vizyona girdi. Dev Avıcı Jack vizyona girdiği zamandan bugüne kadar birçok izleyenin beğenisini topladı ve film IMDB’de ortalama bir fantastik film puanından daha iyi bir puan almayı başarabildi. Eğer fantastik film seviyorsanız Dev Avıcısı Jack izleminizi tavsiye ederiz. Filmin senaryosu Darren Lemke ve David Dobkin’in kitabından esinlenmiş. Senaryoyu ise 3 senarist yazdı. Aralarında Darren Lemke’nin de bulunduğu bu grupta aynı zamanda Cristopher McQuirrie ve Dan Studney bulunuyor. Kralın kızı olan Isabella insanlar dünyasından Devler tarafından kaçırılmıştır. Kral ise en iyi savaşçılarını kızı bulmak için gönderir. Bunların arasında çiftçilik yapan Jack de vardır. İnsanların dünyasını ele geçirmek isteyen Devler çeşitli planlar yapacaklardır ve Jack Devlerin bu planlarına karşı amansız bir mücadeleye girecektir. Birçok fantastik unsurun bulunduğu film sizleri başka dünyalara yolculuk yapmanızı sağlayacak. Jack’in başarılı olup olamadığı sorusunun cevabını Dev Avcısı Jack izleyerek bulabileceksiniz.

Orijinal adı: Jack the Giant Slayer
Vizyon Tarihi: 22 Mart 2013 (1s 50dk) 
Yönetmen: Bryan Singer
Oyuncular: Nicholas Hoult, Eleanor Tomlinson, Ewan McGregor devamı...
Tür: Macera , Fantastik
Ülke: ABD

Satın alarak indir/download izleDev Avcısı Jack 

Not: Bilindik "sihirli fasulye" hikayesinin daha gösterişli bir çekimi. Macera dolu fantastik bir film. Fantastik filmeri sevenler için harika bir seçenek olacak. En sevdiğim sahne uyuyan devin miğferine arı kovanı yerleştirmeleri sahnesiydi.

Bu da önemli: Bu sayfada bu filmi indirmek için bir bağlantı yok. Sadece sevdiğim, izlediğim filmler hakkında birkaç satır yazmak istedim. Kişisel bir blog ya ondan ;)

                                  
Dev Avcısı Jack Türkçe Dublaj Dev Avcısı Jack Türkçe Dublaj Reviewed by SNMZ on Ağustos 03, 2013 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Gmail hesabın ile yorum yazabilirsin. Yorumlama biçinden "Google"ı seç. Ayrıca saçma sapan reklam bağlantıları atmayın, "kabak tadı verdiniz" :) Bunun dışında sansürsüz her yorumu yayınlarım. Tabii ki yazarken vereceğim cevabı da düşün Hahahaasdfgh

Blogger tarafından desteklenmektedir.