Yandex Panaroma ile 3D Zevkini Yaşayın

Yandex Panaroma


Yandex, ara motoru, mail, disk, haber, trafik durumu gibi çok önemli servisleri ile Türk internet kullanıcılarının gerçekten de beğeniisini kazandı. Daha fazla depolama alanı "disk" ve özellikle büyük  - 2GB- dosyaları gönderebileceğimiz mail sistemi, başlıca iki hizmeti. 

Bir de Google'ın Türkiye'de hizmet vermediği panorama harita özelliği Yandex'te var. Yandex haritalara girdiğiniz zaman, panoramayı seçip renkli yollara tıklayarak yön oklarını takip ederek şehri ve caddeleri 3D panaroma görünüm ile gezebilirsiniz. Sadece kara yolları değil deniz yolları da 3D panorama ile gezilebiliyor. 

Şimdilik İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Muğla, Antalya, Aydın, Nevşehir, Kocaeli illeri ile sınırlı bu hizmeti kullanarak özellikle İstanbul'daki tarihi yerleri gezebilirsiniz, canlı canlı görüntüler sizi ekileyecek. 

Kesinlikle denemenizi tavsiye ettiğim bu servise ulaşmak için tıklayın


Yandex Panaroma ile 3D Zevkini Yaşayın Yandex Panaroma ile 3D Zevkini Yaşayın Reviewed by SNMZ on Aralık 04, 2013 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Gmail hesabın ile yorum yazabilirsin. Yorumlama biçinden "Google"ı seç. Ayrıca saçma sapan reklam bağlantıları atmayın, "kabak tadı verdiniz" :) Bunun dışında sansürsüz her yorumu yayınlarım. Tabii ki yazarken vereceğim cevabı da düşün Hahahaasdfgh

Blogger tarafından desteklenmektedir.